Taklampa teak

478066

TAKLAMPA, 1950/60-tal, teak med 5 lampor med kupor i glas, höjd ca 27, vid 50 cm

Smärre slitage.

Belysning, Taklampor

Hylla 4

Taklampa teak

Budhistorik (1 bud)

3409498
2017-08-10 21:16:14

2017-08-15 kl 15:36
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.