Golvur 1800-tal

478063

GOLVUR, 1800-tal, imitationsmåleri, urtavla märkt Mora, höjd ca 186 cm, lod och pendel finns

Slitage, nyckel saknas

Klockor/Ur

Rum 17

Golvur 1800-tal

Budhistorik

2017-08-15 kl 11:18
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.