Stolar nyrokokostil

478062

STOLAR, 4 st, nyrokokostil, 1900-talets slut, mahogny, sitthöjd ca 48 cm

Bruksslitage

Möbler, Stolar

Rum 6

Stolar nyrokokostil

Budhistorik (1 bud)

3414689
2017-08-14 23:15:15

2017-08-15 kl 19:09
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.