Hängskåp 1700-tal

478060

HÄNGSKÅP, 1700-tal, delvis bemålat, höjd ca 99, 50x35 cm, nyckel finns

Slitage, renoverad, kompletterad, senare lås

Möbler, Skåp, byråer, Allmoge

Rum 20

Hängskåp 1700-tal

Budhistorik (7 bud)
3415521
600
3413597
550
3411213
500
3411088
450
3411025

Slutpris SEK:
600
60 EUR, 69 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.