Pyro servisdelar

478059

PYRO, servisdelar, 18 dlr., Gustavsberg, modell Pyro, kärl för torrvaror 3, mölkkanna 1, kryddkärl 4, såssnipa 1, karott 1, uppläggningsfat 5 samt formar 3, glasyr med brun dekor, höjd mellan ca 4 - 20 cm.

Kaffeburken saknar lock, nagg förekommer, bruksslitage.

Keramik/Porslin

Pyro servisdelar

Budhistorik (13 bud)
3414401
900
3413960
850
3414366
3413960
750
3413340
700

Slutpris SEK:
900
91 EUR, 103 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.