Skåp gustaviansk stil

478058

SKÅP, omkring 1900, gustaviansk stil, vitmålat, spegeldörrar med räfflad dekor, beslag i mässing, höjd ca 140, 86x44 cm, nyckel finns

Slitage, färgbortfall, ytskador, skiva med omfattand slitage

Möbler, Skåp, byråer

Rum 5

Skåp gustaviansk stil

Budhistorik (31 bud)
3415513
2 600
3415511
2 400
3415510
3415509
3415507
1 900

Slutpris SEK:
2 600
262 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.