Fåtöljer mahogny

478057

FÅTÖLJER, 1 par, 1900-talets mitt, enligt uppgift NK, fanerade med mahogny, sitthöjd ca 44 cm

Slitage, fläckar

Möbler, Fåtöljer

Rum 20

Fåtöljer mahogny

Budhistorik (7 bud)
3415291
550
3414710
500
3410190
450
3408087
3405777

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.