Stolar gustaviansk stil

478055

STOLAR, 6 st., gustaviansk stil, 1900-talets andra hälft, gråmålade, skuren dekor, sitthöjd ca 45 cm

Slitage

Möbler, Stolar

Rum 14

Stolar gustaviansk stil

Budhistorik (51 bud)
3416005
6 400
3415988
6 200
3415978
6 000
3415965
5 800
3415977
5 800

Slutpris SEK:
6 400
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 420 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer