Stolar gustaviansk stil

478055

STOLAR, 6 st., gustaviansk stil, 1900-talets andra hälft, gråmålade, skuren dekor, sitthöjd ca 45 cm

Slitage

Möbler, Stolar

Rum 14

Stolar gustaviansk stil

Budhistorik (51 bud)
3416005
6 400
3415988
6 200
3415978
6 000
3415965
5 800
3415977
5 800

Slutpris SEK:
6 400
644 EUR, 732 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.