Charles Sjöholm oljemålning

478054

CHARLES SJÖHOLM (född 1933), Damer i rött, signerad Charles Sjöholm, olja på pannå, ca 46,5x38,5 cm

Fack 21

Charles Sjöholm oljemålning

Budhistorik (4 bud)

3415875
450
3415807
3415160
3414291

Slutpris SEK:
450
45 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.