Spegel 1960-tal

478051

SPEGEL, 1960-tal, massiv ek, märkt på glas Asarum Kristall, 120x77 cm

Bruksslitage

Speglar

Rum 16

Spegel 1960-tal

Budhistorik (6 bud)
3415318
550
3415304
500
3415317
450
3415304
3415300

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.