Soffbord i ek

478050

SOFFBORD, massiv ek, 1900-talets mitt, organisk form, höjd 48, längd 81 cm

Bruksslitage

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 5

Soffbord i ek

Budhistorik (17 bud)
3415851
1 600
3409384
3409384
1 300
3411082
3409384

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.