Fåtölj

478049

FÅTÖLJ, ek 1950/60-tal, troligen Danmark, klädd i skinn, sitthöjd ca 53 cm

Omfattande slitage, fläckar, revor

Möbler, Fåtöljer

Rum 22

Fåtölj

Budhistorik (31 bud)
3415938
5 000
3415919
4 800
3415937
4 600
3415919
4 400
3415936
4 200

Slutpris SEK:
5 000
504 EUR, 572 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.