Z-pall 1930-tal

478048

PALL, s.k. Z-pall, funkis 1930-tal, förkromat stålrör och sits i galon, höjd ca 53

Bruksslitage

Möbler, Stolar

Rum 12

Z-pall 1930-tal

Budhistorik (6 bud)
3415330
550
3415328
500
3415323
450
3406645
3406621

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.