Pinnstolar

478047

STOLAR, 6 st., pinnmodell, 1900-talets början, av varierande modell samt färg, sitthöjd ca 43-47 cm

Slitage, ostadiga, färgbortfall, maskstungna

Möbler, Stolar

Rum 8

Pinnstolar

Budhistorik (27 bud)
3415751
2 400
3415682
3406830
3414327
1 900
3406830
1 800

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.