Pinnstolar

478046

STOLAR, 3+1, 1900-talets början, av pinnmodell, bemålade, svarvade ben, sitthöjd ca 46 cm

Slitage, något ostadiga, maskstungna

Möbler, Stolar

Rum 22

Pinnstolar

Budhistorik (3 bud)

3416074
3411653
3405632

Slutpris SEK:
40 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.