Kristian Krokfors

478044

KRISTIAN KROKFORS (Finland, född 1952): Komposition med träd och fasad, signerad och daterad 79 Kristian Krokfors, färglitografi, 32/60, ca 42x58 cm

Rum 1

Kristian Krokfors
Budhistorik (11 bud)
3415313
3414301
750
3415312
700
3414301
650
3415311
600

Slutpris SEK:
81 EUR, 92 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.