Benno Arzt oljemålning

478043

BENNO ARZT (född 1941): "Tulips", signerad och daterad Benno Artz -014, akryl på duk, ca 50x60 cm

Benno Arzt oljemålning

Budhistorik (18 bud)
3415997
1 300
3415993
3415992
3415991
3415990
950

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.