Sängbord art deco

478041

SÄNGBORD, art deco, 1930-tal, dörr samt toppskiva i glas, höjd ca 60, 42x32 cm

Visst slitage

Möbler, Skåp, byråer

Rum 7

Sängbord art deco

Budhistorik (20 bud)
3415885
3 200
3414959
3411502
2 800
3414957
2 800
3411502
2 600

Slutpris SEK:
3 200
322 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.