Byrå

478037

BYRÅ, 1800-talets slut, 4 lådor, ljusgrå bemålning, draghandtag i nyrenässans, höjd ca 84, 110x47 cm, nyckel saknas

Slitage, fläckar, nyckel saknas

Möbler, Skåp, byråer

Rum 11

Byrå

Budhistorik (10 bud)
3414439
700
3413815
650
3414437
650
3413815
600
3414436
550

Slutpris SEK:
700
70 EUR, 80 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.