Byrå mahogny

478034

BYRÅ, mahogny, 1900-talets mitt, senbarockstil, profilerad front, 4 lådor, svängda ben, höjd ca 74, 65x47 cm

Slitage

Möbler, Skåp, byråer

Rum 11

Byrå mahogny

Budhistorik (12 bud)
3415916
3415718
3415718
1 800
3415691
1 700
3414235
1 600

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.