Nattduksbord teak

478031

NATTDUKSBORD, 1 par, teak, 1950-tal, med en låda samt hyllplan, höjd ca 54, 53x28 cm

Slitage, fanerskador

Möbler, Skåp, byråer

Rum 22

Nattduksbord teak

Budhistorik (7 bud)
3412914
650
3415382
600
3412914
550
3414873
500
3412914

Slutpris SEK:
650
65 EUR, 74 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.