Erik Jörgensen soffa

478025

ERIK JÖRGENSEN, soffa samt fotpall, 1990/2000-tal, modell Cicero, längd ca 226 cm

Saknar klädsel, slitage och fläckar

Möbler, Soffor, Design

Rum 10

Erik Jörgensen soffa

Budhistorik (7 bud)
3415799
600
3415553
550
3414249
500
3413761
450
3408160

Slutpris SEK:
600
60 EUR, 69 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.