Korgstol

478019

KORGSTOL, 1900-talets andra hälft, svängda former, sitthöjd ca 40 cm

Smärre slitage

Möbler, Stolar, Diverse, Trädgårdsmöbler

Rum 3

Korgstol

Budhistorik (24 bud)
3416072
1 800
3416068
1 700
3416062
1 600
3416065
1 600
3416062

Slutpris SEK:
1 800
181 EUR, 206 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.