Taklampor industridesign

478012

TAKLAMPOR, industrimodell, 2000-tal, 1 par, lackerad metall, diameter ca 35 cm

Obetydligt slitage

Belysning, Taklampor

Hylla 5

Taklampor industridesign

Budhistorik (2 bud)

3413543
3406138

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.