Soffbord rokokostil

478011

SOFFBORD, rokokostil, 1900-talets mitt, mahogny, höjd ca 60, 70x46 cm

Visst slitage

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 5

Soffbord rokokostil

Budhistorik

2017-08-15 kl 11:06
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.