Bert-Håge Häverö

478009

BERT-HÅGE HÄVERÖ (1932-2014): "Waxholm 1" signerad och daterad Bert Håge Häverö 1972, olja på duk, ca 100x200 cm

Rum 4

Bert-Håge Häverö

Budhistorik (16 bud)
3417290
28 000
3417288
27 000
3417284
26 000
3417212
25 000
3416477
24 000

Slutpris SEK:
28 000
2 825 EUR, 3 354 USD
Utropspris SEK:
30 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 710 kr.