Serveringsvagn

478001

SERVERINGSVAGN, mässing och laminat, 1950-tal, sitthöjd ca 45 cm

Visst slitage

Möbler, Övriga möbler

Rum 3

Serveringsvagn

Budhistorik (5 bud)
3414735
600
3410364
550
3410078
500
3410076
3409069

Slutpris SEK:
600
60 EUR, 69 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.