Stolar 1950-tal

477999

STOLAR, 1 par, 1950-tal, teak med sits i konstskinn, sitthöjd ca 45 cm

Bruksslitage

Möbler, Stolar

Rum 3

Stolar 1950-tal

Budhistorik (2 bud)

3414609
3411440

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.