Karmstolar Karl Johan

477998

KARMSTOLAR, 1 par, Karl Johan, 1800-tal, fanerade med mahogny, peltaformade ryggbrickor, sitthöjd ca 44 cm

En ryggbricka med lagning

Möbler, Fåtöljer

Rum 11

Karmstolar Karl Johan

Budhistorik (14 bud)
3415116
850
3414944
3414565
750
3414943
750
3414565
700

Slutpris SEK:
850
86 EUR, 97 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.