Okänd konstnär oljemålning

477997

Okänd konstnär, ungt kärlekspar, osignerad, olja på duk, 36x42 cm

Konst, Äldre måleri

Geijersgatan 14, Göteborg

Okänd konstnär oljemålning

Budhistorik (22 bud)
3421684
1 700
3421616
1 600
3417471
3421615
1 400
3417471
1 300

Slutpris SEK:
1 700
171 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.