H Öfverström

477991

HUGO ÖFVERSTRÖM (1900-73): Hamnmotiv, signerad H Öfverström, olja på duk, 45x58 cm

Geijersgatan 14, Göteborg

H Öfverström

Budhistorik (44 bud)
3429264
5 600
3429263
5 400
3429260
5 200
3429258
5 000
3429257
4 800

Slutpris SEK:
5 600
564 EUR, 641 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 287 kr.