Carl Harry Stålhane skål

477990

CARL HARRY STÅLHANE, skål, signerad på undersidan, höjd ca 15, diameter 18,5 cm

Fotringsnagg

Keramik/Porslin

Carl Harry Stålhane skål

Budhistorik (9 bud)
3413478
950
3407936
900
3407936
700
3407658
650
3407653
600

Slutpris SEK:
950
96 EUR, 109 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.