Akvarell 1800-tal

477984

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Bakhåll, osignerad, akvarell på papper, vattenstämplat Walthman 1854, bladmått ca 33x28 cm

Gulnat papper

Konst, Äldre måleri

Fack 4

Akvarell 1800-tal
Budhistorik (19 bud)
3414506
3414504
3414192
1 900
3414502
1 800
3414192
1 700

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.