Fåtöljer

477983

FÅTÖLJER, mahogny och sammet, 1960-tal, 1 par, sitthöjd ca 42 cm

Smärre slitage

Möbler, Fåtöljer

Rum 12

Fåtöljer

Budhistorik (1 bud)

3411323
2017-08-12 13:29:54
700

2017-08-15 kl 12:36
Slutpris SEK:
700
70 EUR, 80 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.