Börge Lindau & Bo Lindekrantz

477978

BÖRGE LINDAU & BO LINDEKRANTZ, Orrefors, 1970-tal, "Hot & Cold", irishcoffe-glas, 10 st, handtag i mässing, höjd ca 14 cm

Minimalt slitage

Glas, Servisglas, Design

Börge Lindau & Bo Lindekrantz

Budhistorik (4 bud)

3415901
3414285
3409666
3405713

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.