Helmut Nyström färgetsning

477974

HELMTRUD NYSTRÖM (född 1939): Figurkomposition, signerad och daterad Helmtrud Nyström 1979, färgetsning, 42x42 cm

Fack 7

Helmut Nyström färgetsning
Budhistorik (3 bud)

3407663
3413489
3407663

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.