Johan Johansson oljemålning

477971

JOHAN JOHANSSON (1879-1951): Landskapsmotiv, signerad Joh. Johansson, olja på duk, 49x39 cm

Reva

Fack 8

Johan Johansson oljemålning
Budhistorik (31 bud)
3413956
3413646
2 800
3413629
2 600
3413538
2 400
3413473

Slutpris SEK:
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 260 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer