Johan Johansson oljemålning

477969

JOHAN JOHANSSON (1879-1951): Damporträtt, signerad Joh. Johansson, olja på duk, ca 96x56 cm

Duhål

Rum 5

Johan Johansson oljemålning
Budhistorik (21 bud)
3414600
1 600
3414603
1 600
3414600
3414602
1 400
3414600
1 300

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.