Lars Pirak oljemålning

477967

LARS PIRAK (1932-2008): Landskap, signerad Lars Pirak, olja på duk, ca 42x60 cm

Rum 6

Lars Pirak oljemålning

Budhistorik (17 bud)
3414551
5 200
3414545
5 000
3414542
4 800
3414537
4 600
3414540
4 600

Slutpris SEK:
5 200
524 EUR, 595 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.