Michael Schilkin Arabia relief

477966

MICHAEL SCHILKIN, relief, Arabia, Finland, stengods, dekor med hästar, signerad och daterad M. Schilkin, Arabia, 1944, diameter 74x42 cm

Lagad

Keramik/Porslin

Rum 11

Budhistorik (2 bud)

3407566
3404611

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.