Karin Olsson

477965

KARIN OLSSON (1928-2006): ''Flickan i Skogen'', signerad Karin Olsson, olja på duk, ca 100x100 cm

Rum 6

Karin Olsson

Budhistorik (28 bud)
3414452
12 500
3414449
12 000
3414444
11 500
3414417
11 000
3414424
11 000

Slutpris SEK:
12 500
1 259 EUR, 1 430 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.