Hilding Linnqvist blyerts

477964

HILDING LINNQVIST (1891-1984): "Klippor vid Havet", monogramsignerad, olja på duk, ca 80x64 cm

Rum 6

Hilding Linnqvist blyerts

Budhistorik (13 bud)
3414309
11 500
3409056
11 000
3408586
10 500
3409055
10 500
3408586
10 000

Slutpris SEK:
11 500
1 158 EUR, 1 316 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.