Bengt Lindström färglitografi

477963

BENGT LINDSTRÖM (1925-2008), Figurkomposition, signerad Lindström, 10/150, färglitografi, ca 75x56 cm

Fack 9

Bengt Lindström färglitografi
Budhistorik (14 bud)
3414604
2 400
3414578
3414585
3414578
1 700
3414512
1 600

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.