Lars Pirak oljemålning

477952

LARS PIRAK (1932-2008): "Solen och renen", signerad Lars Pirak, hornarbete, originalram, daterad a tergo -94, ca 12x10 cm, ramens mått ca 29x26 cm

Ram med smärre färgfläckar

Lars Pirak oljemålning

Budhistorik (5 bud)
3413988
3 800
3410655
3410653
3410199
3405195

Slutpris SEK:
3 800
383 EUR, 435 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.