Armlänstolar senbarock

477945

ARMLÄNSTOLAR, ett par, 1700-tal, senbarock, genombruten ryggbricka med baluster, bemålade i svart, dekor i guld, sitthöjd ca 44 cm

Renoverade, kompletterade, senare bemålning, slitage

Möbler, Stolar

Rum 22

Armlänstolar senbarock

Budhistorik (25 bud)
3414252
9 000
3414251
8 800
3414250
8 600
3414023
8 400
3413518
8 000

Slutpris SEK:
9 000
908 EUR, 1 078 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 420 kr.