James Coignard oljemålning

477944

JAMES COIGNARD (Frankrike, 1925-2008): Komposition, signerad J Coignard, olja på pannå, ca 13x17 cm

Fack 17

James Coignard oljemålning

Budhistorik (5 bud)
3410384
3409660
3407621
3405695
3404989

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.