Hårkam

477941

HÅRKAM, 1800/1900-tal, guldplätterad metall samt infattade stenar i jaspis och kam i sköldpadd, höjd ca 7, största bredd 11 cm

Smärre slitage.

Guld/Smycken, Övriga smycken

Monter 19

Hårkam

Budhistorik (4 bud)

3405791
3405790
1 400
3405654
3404956

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.