Soffa Nyrenässans

477940

SOFFA, 1800-talets slut, nyrenässans, bemålad i grått, svarvade ben, randig klädsel, längd ca 156 cm

Slitage, tyget blekt

Möbler, Soffor

Rum 17

Soffa Nyrenässans

Budhistorik (4 bud)

3413310
700
3412642
650
3410537
600
3408975
550

Slutpris SEK:
700
70 EUR, 80 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.