Stol 1950-tal

477939

STOL, teak, 1950-tal, stoppad textilklädsel, sitthöjd ca 45 cm

Visst slitage

Möbler, Stolar

Rum 3

Stol 1950-tal

Budhistorik (12 bud)
3414205
850
3414201
3414198
750
3414197
700
3414196
650

Slutpris SEK:
850
86 EUR, 97 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.