Byrå sengustaviansk stil

477938

BYRÅ, 1900-talets andra hälft, sengustaviansk stil, 3 lådor, bemålad i ljusgrått, beslag i mässing, fasade hörn med kannelyr, höjd ca 85, 99x50 cm

Slitage

Möbler, Skåp, byråer

Rum 4

Byrå sengustaviansk stil

Budhistorik (21 bud)
3407002
3412370
3407002
1 400
3412369
1 300
3407002

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.